Penzion Záva, Ubytování Špičák, Železná Ruda

ŠUMAVA

Nabídka

NOVINKY


 
  


 

 


 


 

 

 

 

  Lastminute a akční nabídky

Dotazy, poptávky

Penzion Záva, Ubytování Špičák, Železná Ruda

Fotogalerie

Navštivte nás nejdříve prostřednictvím naší fotogalerie...

Ubytování

Nově zrekonstruovaný penzion s velkou zahradou...

Ubytování na Špičáku u Železné Rudy vám rádi poskytneme v našem nově zrekonstruovaném penzionu Záva.

Ubytování pouze 150 m od čtyřsedačkové lanové dráhy lyžařského areálu "Ski & Bike Špičák" a přímo u nástupní stanice vleku sjezdovky "Sirotek". Nedaleko se nachází výchozí místa lyžařských běžeckých stop do několika směrů -  Železná Ruda - Prášily - Srní - Modrava, Pancíř - Můstek - Prenet nebo Černé jezero a další místa na Šumavě.


Penzion má velmi výhodnou polohu a je v příjemném a klidném prostředí.

Přímo u penzionu naleznete nástupní místo na 2 vleky Poma pro děti a začátečníky. Ve vzdálenosti 150 m je pak nástupní stanice sedačkové lanovky a vleky Ski & Bike areálu Špičák.

Východisko upravených běžeckých stop a křižovatka cyklostras a turistických tras se nachází v blízkosti penzionu. Nejkrásnější šumavské skvosty tak máte přímo nadosah - Černé jezero, Čertovo jezero, vodopád Bílá strž, hory Ostrý, Špičák, Pancíř, bavorskou dominantu Velký Javor a javorská jezera, městečka Železná Ruda a Bayerisch Eisenstein a další.

Ve vzdálenosti 300 m je možnost koupání v otevřeném bazénu, za nepříznivého počasí vám vodní radovánky nabízí nedaleké bazény a aquaparky v Sušici, Lamu, Zwieselu a Bad Kötztingu.


 

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava a Železná Ruda - turistické informace, tipy na výlety, ...
TOPlist